REFERANSLARIMIZ

İşin adı: Tam Donanımlı Mobil Sağlık Hizmet Aracı

İşin Niteliği:

Dijital mamografi çekimi, dijital röntgen çekimi, jinekolojik muayene, ultrasonlu muayene, ağız diş ünitesi, laboratuar, genel muayene ve acil müdahale hizmetlerinin sunulacağı mobil sağlık hizmet aracını tüm cihaz ve donanımlarıyla kamyon dahil anahtar teslimi şeklinde kuruma teslimatını gerçekleştirdik.

Araç üzerine özel imal ettiğimiz üst yapının içerisine ilave alan oluşturmak üzere kabin içerisinden dışarıya doğru çift taraflı %90 genişleyen hidrolik sistemi başarılı bir şekilde uyguladık dolayısıyla mevcut 25 m2 lik alana 40 m2’lik ilave alan ekleyerek toplamda 60 m2 gibi oldukça ideal bir alan oluşturmayı başardık. Hidrolik genişleme sistemin tamamını dijital kumanda ile yönetecek şekilde firmamızın özel otomasyon çözümünü uyguladık. Ayrıca araç üzerine firmamızın özel tasarladığı modüler engelli asansörü monte ettik.

Kabin içerisinde tüm işletme detaylarını gözeterek aracın hareketi sırasında olası tüm risklere karşı üst yapının ve içindeki donanımların zarar görmemesi için şasi üzerine özel süspansiyon sistemini monte ettik.

Her türlü iklim koşuluna uygun olacak düzeyde kabin içerisine monte ettiğimiz 2 adet klimaya ilave olarak 3 adet webasto cihazı monte ettik. Enerji, ısıtma, soğutma, havalandırma, aydınlatma, su, atıksu ve hijyen ihtiyaçlarının tamamını özel çözümlerimizle uyguladık. 

Yaptığımız mobil sağlık hizmet aracı gerek kapasite ve donanımlarıyla gerekse teknolojisiyle Türkiye’de bir ilk olma özelliğini taşımaktadır.

İşin adı: Tam Donanımlı Mobil Veteriner Kliniği

İşin Niteliği: 

İçerisinde sokak hayvanlarının genel muayenesi, lokal ameliyat ve tedavisi, yıkama ve bakımının yapılacağı mobil veteriner kliniğini kamyonet dahil tüm cihazları, donanım ve malzemeleriyle birlikte anahtar teslimi şeklinde teslimatını gerçekleştirdik.

Araç içerisinde 1 adet ameliyat masası ve tavana monte ameliyat lambası, 1 adet muayene masası ve duvara monte operasyon lambası, paslanmaz çelikten imal ettiğimiz özel hayvan yıkama teknesi ile birlikte yine firmamızın imal ettiği paslanmaz çelik esaslı hayvan kafesi, mutfak, wc, ultrasonlu muayene gibi A’dan Z’ye her detayı düşünülmüş tüm ihtiyaçları dizayn ettik. Araca ayrıca 1 adet jeneratör monte ettik.