Modüler Ev

Proje Bilgisi

  • Proje Türü

    Devam Eden Projeler

Kullanım potansiyeli giderek artan taşınabilir modüler ev / modüler yaşam mekânları, küresel gelişmeler ve coğrafi şartlar dolayısı ile dünyada giderek tercih ve talep kazanmaktadır.

Taşınabilir pratikte hazır döşeli modüler ev / modüler yaşam mekânları, klasik yapı metodundan ayrı, özel mikro mimari ve mikro mühendislik çözümleri gerektiren spesifik yapılardır. Bu anlamda uzman teknik kadrosu ve imalat ekibi ile müşteri isteklerine uygun tasarımlar yaparak butik veya seri üretimler gerçekleştiren AVRUPAX; mikro alanda makro kullanım modülü oluşturarak, oldukça kullanışlı ve modern estetikte modüler yaşam evleri veya modüler yaşam mekânları üretmektedir.

Teknik kadrosu ile birlikte inovaktif model çalışmaları ve fonksiyonel çözüm çalışmaları yapan AVRUPAX, modüler yaşam evleri / modüler yaşam mekânları çözümlerinde daha kullanışlı, daha pratik, daha fonksiyonel, daha teknolojik ve genel anlamda daha ileri konforel şartlarda alternatifler üretmektedir.

Talep ve ihtiyaca göre birden fazla mekânı uygulama alanında birleştirerek toplu yaşam evleri üreten AVRUPAX, modüler ev / modüler yaşam mekânları projelerinde sınırsız çözümler üretmektedir.