Mobil Hastaneler

Proje Bilgisi

  • Proje Türü

    Mobil Projeler

İstenilen kapasite ve donanımda gezici veya taşınabilir nitelikte mobil ve modüler hastane projeleri tasarlayan ve imal eden AVRUPAX; Her amaca yönelik gezici mobil hastane üretmenin yanı sıra, ihtiyaca göre bir veya birden fazla mobil üniteyi birleştirerek entegre çözümlere dönüştürebilmekte ve bağlamda sahra hastaneleri gibi talepleri de üretmektedir.

Gezici mobil hastane alanında Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren AVRUPAX, bir adet kamyon aracı üzerinde 8 ayrı branşta hizmet sunabilen mobil hastane yapmıştır. İçerisinde Röntgen, Mamografi, Ultrasonografi, Ağız Diş, Laboratuvar, Acil Poliklinik, Genel Muayene ve Jinekolojik Muayene birimlerini barındıran mobil hastanenin görselleri ve tanıtım videosu web sayfamızda yer almaktadır.

Kullanıma hazır mobil veya modüler hastane projelerinde sahip olduğu tecrübe ve referansları ile öne çıkan AVRUPAX; tasarım ve mühendislik farkı ile istenilen her projeyi uygulayabilmektedir.

Mobil veya modüler hastane projelerinde gerekli tüm tıbbi cihaz, ekipman ve donanımların güvenli montajı ve kullanımı, hasta muayene ve tedavilerinin mekânsal yeterlilikte yapılması, seyir halinde veya işletme sırasında tüm koruma koşullarının sağlanması,  işletme sırasında genişleyen mekân modüllerinin  entegre edilmesi gibi özel çözümler geliştiren AVRUPAX; mikro alanlarda geliştirdiği makro kullanım modülü ile gerek hizmet konforu gerekse asgari standartları optimum düzeyde karşılamaktadır.